Fotograf-Úspor.cz

Podívejte se na váš dům objektivem naší profesionální termokamery

ZJISTÍME KUDY VÁM UNIKÁ TEPLO = PENÍZE
MĚŘÍME V ROZSAHU TEPLOT -20°C až +900°C

Přístroje pro termovizní měření

Přesné měřicí přístroje a zařízení jsou základem každé spolehlivé diagnostiky, proto pro svou práci používáme pouze profesionální přístroje renomovaných výrobců.

Termokamera TESTO 880-3 pro termovizní měření

Znalecká sestava včetně teleobjektivu a stativu pro termovizní měření Termovizní měření je vhodné pro diagnostiku tepelných mostů v obvodových zdech budov (tepelné ztráty budov), netěsností oken, lokalizaci míst s možností kondenzace vlhkosti, lokalizaci poruch podlahového topení, vyhledání defektních míst na elektrických spojích nebo na ložisku stroje, kontrolu izolace technologických zařízení, ….

 


Teploměr TESTO 825-T4

Teploměr TESTO 825-T4

Pro přesné termovizní měření je nutné stanovení referenčních teplot a určení emisivity materiálu, proto požíváme vynikající teploměr Quicktemp 825-T4 firmy TESTO. Tento teploměr umožňuje jak bezkontaktní měření teploty, tak i kontaktní pomocí super rychlé pružné měřící hlavice Testo, která poskytuje spolehlivé a přesné měření i na nerovném povrchu.

 

Vlhkoměr/teploměr TESTO 610

Vlhkoměr TESTO 610

Přesný vlhkoměr a teploměr pro stanovení vnějšího prostředí. Měření vnějšího prostředí je zvlášť důležité pro měření úniku tepla z budov, protože jen tak lze stanovit (s dalšími informacemi) míru tepelných ztrát a stanovit jejich závažnost.

 

Měřič vzdálenosti Bosch DLE 40

Anemometr TA7

Vysoce přesný laserový měřič vzdálenosti je určen pro rychle měření plochy obálky budovy a objemu vnitřního prostoru. Tyto údaje jsou nezbytné pro měření průvzdušnosti obálky budov.